Vi använder kakor (cookies) på vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa. Läs mer om de kakor vi använder på arboga.se

Kulturskolans personal

Jesper Hellqvist

enhetschef

telefon 0589-87207

mobiltelefon 073-7657207

e-post jesper.hellqvist@arboga.se

Lina Ricklund

Filmlärare

e-post lina.ricklund@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Catharina Fasth, musiklärare

Fiol, altfiol, orkester

e-post catharina.fasth@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anders Gelinder, musiklärare

Brassinstrument, orkester

e-post anders.gelinder@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Ingeborg Söderwall, musiklärare

Utvecklingsledare,

musikundervisning i klass

e-post ingeborg.soderwall@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Lina Rolf, musiklärare

Solosång, kör

e-post lina.rolf@arboga.se

Henrik Fallberg, musiklärare

Piano, klarinett, saxofon, orkester, musikteori

e-post henrik.fallberg@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Zack Liljeberg musiklärare

Slagverk, musikproduktion

e-post zack.liljeberg@arboga.se

Daniel Johansson, musiklärare

Gitarr, elgitarr, elbas, rockensemble

e-post daniel.johansson@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anna Willemsen, musiklärare

Cello, kontrabas

e-post anna.willemsen@arboga.se

Annette Gällstedt, musiklärare

Tvärflöjt, blockflöjt, piano, orkester

e-post annette.gallstedt@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Carin Sandberg, danslärare

e-post

carin.sandberg@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Mia Nevala, Danslärare

e-post:

mia.nevala@arboga.se

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 28 september 2020

Kontakt och öppettider

Telefon: 0589-870 00
E-post: arboga.kommun@arboga.se

Arboga kommun
Box 45
732 21 Arboga
Besöksadress: Smedjegatan 5

Organisationsnummer 212000-2122

Öppettider och telefonnummer